هیس.» این‌بار با کرونا» متوقف شد/جامعه جلوتر از فیلمسازان است

کارگردان فیلم سینمایی هیس پسرها فریاد نمی‌زنند» از به تعویق افتادن شروع پیش تولید این فیلم سینمایی به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

پوران درخشنده کارگردان سینمای ایران که مدت‌هاست در انتظار بوجود آمدن شرایط مناسب برای تولید فیلم سینمایی هیس پسرها فریاد نمی‌زنند» است، در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: متاسفانه نزدیک به ۲ سال است که برای ساخت این فیلم سینمایی در تلاش هستم اما تا امروز موفق به ساخت این پروژه سینمایی نشده‌م. فکر می‌کردم آنقدر مردم برای متولیان دولتی مهم هستند که وقتی یک فیلمساز اجتماعی به دنبال ساخت یک فیلم با موضوع اجتماعی است، شرایط برای تولید آن را فراهم کرده است.

وی بیان کرد: ۲ سال تمام به اتفاق آرا شورای پروانه ساخت برای تولید این پروژه سینمایی مجوز ساخت صادر نکرد، متاسفانه ۲ سال تمام عمر من برای دریافت پروانه ساخت این فیلم به هدر رفت، در نهایت باتوجه به اتفاقاتی که در جامعه رخ داد، پروانه ساخت این فیلم سینمایی صادر شد.

ادامه مطلب

«موج» سوم در کیش به راه افتاد/ یک دورهمی با طعم «فیلم کوتاه»

«نطفه» در سینما فرهنگ رونمایی شد/ فیلمی ضدجنگ

چهار فیلمنامه مجوز ساخت گرفتند

«هیس...» این‌بار با «کرونا» متوقف شد/جامعه جلوتر از فیلمسازان است

وونگ کار وای به سراغ فیلم جدیدش رفت/ فیلمبرداری در ۱۱ ماه

معمای فقر سریال‌های انقلابی/ انتظاری از شمقدری و ورزی نباید داشت!

کارگردان«مامان»دومین فیلمش را در دزفول کلیدمی‌زند

سینمایی ,ساخت ,فیلم ,تولید ,سال ,۲ ,فیلم سینمایی ,این فیلم ,ساخت این ,پروانه ساخت ,۲ سال ,پسرها فریاد نمی‌زنند» ,هیس پسرها فریاد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خادم مردم آموزش نویسندگی تاینی ویدئو - دانلود و پخش آنلاین فیلم ، سریال و انیمیشن دانلود365 مجله سرگرمی وتفریحی زاویــــــه مای دراما شرلوک هلمز دانلود رایگان سریال زخم کاری کامل و قانونی شهدای فراموش نشدنی، شهدای هسته ای و ... carexpert